Bérszámfejtő és TB ügyintéző

Pétfürdő

Csapatunk bővítésére várjuk jelentkezését

munkakörbe

olyan szakember személyében, aki

  • bérügyintézői és társadalombiztosítási végzettséggel, valamint több éves kifizetőhelyi szakmai tapasztalattal rendelkezik,
  • adó-, TB- és munkaügyi jogszabályok naprakész ismeretének és gyakorlati alkalmazásának birtokában van,
  • felhasználói szintű, magabiztos számítógépes ismerettel és készséggel bír,
  • jellemzője a nagyfokú munkabírás, stressz tűrő képesség, megbízhatóság, pontosság és diszkréció,
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs készséggel rendelkezik, önálló munkavégzésre képes.

A leendő munkatárs fő feladatai:

  • komplex bérszámfejtési feladatok végzése,
  • teljes körű TB ügyintézés, kifizetőhelyi feladatok ellátása,
  • letiltások kezelése,
  • főkönyvi bérfeladás elkészítése,
  • külső és belső adatszolgáltatások rendszeres és eseti készítése (KSH, NAV, OEP),
  • havi adóbevallás ill. önellenőrzések beküldése, kapcsolódó dokumentálási és nyilvántartási feladatok ellátása,
  • munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos munkaügyi feladatok ellátása.

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél:

  • a Nexon bér, Time modulok ismerete
  • angol nyelvtudás

A munkavégzés helye a munkáltató pétfürdői székhelye.

Széles körű béren kívüli juttatások, sokoldalú, felelősségteljes munka, összetartó és támogató csapat!

A fényképes, részletes szakmai önéletrajzzal ellátott pályázatokat – bruttó bérigény megjelölésével - az alábbi címre kérjük eljuttatni:

Nitrogénművek Zrt.

palyazat@nitrogen.hu